Leave Your Message

Работилница за фабричко производство

топли производи производи

Завртка со столпчиња A193 B7 црнаЗавртка со столпчиња A193 B7 црна
01

Завртка со столпчиња A193 B...

2022-07-07

Производители со навој прачка, добавувачи со навој прачка, добавувач на завртки со навој.
Шипките со навој се широко користени во апликациите за прицврстување на два материјали заедно. На пример, поврзете метал со дрво или бетонски предмети. Претежно во индустриската и градежната индустрија како што се системи за согорување на гас, изградба на згради, патишта, мостови итн. Fastenwell е навојни прачки производители и добавувачи извезуваат навојни прачки B7, B7M, B8, B8M за клиенти во градежните апликации ширум светот.
Нашата фабрика е основана во 2003 година, која е професионален производител на завртки со висока јачина во различни спецификации за различни модели. На површина од околу 10.000 квадратни метри, регистриран капитал од 1500.000 јуани, со вкупна годишна продуктивност од 10.000 тони. Компанијата има формирано неколку продажни филијали во Кина. Во меѓувреме, производите на компанијата се извезуваат во Европа, Америка, Блискиот Исток, Југоисточна Азија и други региони. Компанијата има силна техничка сила, комплетна опрема за тестирање и разновидна целосно автоматска повеќестационална ладна и топла машина, за да ви обезбеди сигурни и висококвалитетни производи.

01020304
ВОВЕД

За компанијата

ЗА КОМПАНИЈАТА Ningbo Zhongli Bolts Manufacturing Co., Ltd. основана во 2003 година, е професионален производител на прицврстувачи со висока јачина во различни спецификации за различни модели, што зафаќа површина од околу 10.000 квадратни метри, регистриран капитал од 1500.000 RMB, со вкупната годишна продуктивност од 8.000 тони годишно. Компанијата има формирано неколку продажни филијали во различни провинции во Кина.

Прочитај повеќе
За нас
01/01

НАША Предност
наша предност

НАШАТА УСЛУГА

Се надеваме дека ќе воспоставиме деловни односи со целиот свет, а нашиот бизнис може да донесе взаемна корист за двете страни.

Инспекција

Инспекција

  • Димензионално мерење за шестоаголни завртки со висока јачина
  • Тестирање на јачина за шестоаголни завртки со висока јачина
  • Тестирање на цврстина за шестоаголни завртки со висока јачина
Прочитај повеќе

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

EN 15048 CE сертификат, EN 14399 CE сертификат, ISO9001 сертификат

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и два

Евалуација на клиентите

Сфатете информации од прва рака